Select Page

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Praha v týdnu od 1.9. -8.9. 2017 ožije designem a módou. Každý kdo se o módu zajímá nebude chybět na této největší módní události v ČR. Jako jediná módní akce v ČR je mezinárodně známá, patří do celosvětové sítě Fashion weeků.

1.9. 2017  18:00 – 22:00 bude zahájen týden módy večerním nakupováním v Pařížské ulici. Jaké obchody můžete až do 22:00 navštívit? Cartier, Diesel, Louis Vuitton, Tiffany & Co atd.

Většina akcí bude volně přístupná. Návrháři kteří byli z Česka a Slovenska vybráni, zde představí své kolekce na příští sezónu. Můžeme se těšit např. na Jana Černého, Zdeňku Imreczeovou, Petru Ptáčkovou atd.

Slou Fashion Days

Pokud jste příznivci ekologické módy, nenechte si ujít Slou Fashion Days 8. a 9. září v Holešovickém Vnitroblocku.

Dozvíte se vše o módě, která je ohleduplná vůči našemu životnímu prostředí, o nových trendech v oboru. Seznámíte se s módními značkami, designéry, zakladatelku a koordinátorku celosvětové kampaně za transparentní módní průmysl Fashion Revolution Carry Somers.

O autorovi

Mám ráda neobvyklé střihy a kvalitní řemeslné zpracování. Ráda si pohrávám s křivkami těla, inspiraci hledám v přírodě a historii. Móda je moje profese, moje vášeň.

NÁŠ FACEBOOK